Створити поїздку

Пасажирам

Шановні пасажири поспішаємо повідомити Ви за два кроки від придбання квитків за найвигіднішими цінами, або за акцією безкоштовно від кращих лоукост компаній.
Ми піклуємося про Вас і бажаємо щоб сервіс AUTOIZI.COM став справжнім другом та помічником при виборі поїздки, роблячи її комфортною та безпечною.

У момент пошуку та вибору поїздки просимо уважно прочитати та дотримуватися наших рекомендацій це, зробить Вашу поїздку кращою.

1) Для пошуку квитка скористайтесь зручним фільтром, виберіть потрібну поїздку, забронюйте поїздку, або сплатіть та роздрукуйте квиток відразу на офіційному сайті autoizi.com.
Для підтвердження поїздки потрібно пройти обов'язкову верифікацію підтвердження особи для безпеки всіх учасників поїздки.

2)Просимо уважно читати відгуки, дивитися рейтинг, історію, та познайомитися з профілем водія кому довіряєте свою поїздку.
Ми піклуємося і переживаємо про Вас але ТОВ "АВТОІЗІ" не може нести відповідальності за дії та інформацію надану перевізником.

3) Купуючи квиток на рейсовий автобус, рекомендуємо здійснювати оплату тільки на офіційному сайті autoizi.com, в автобусних касах партнерах, або при посадці в автобус водію.
У разі відмови від поїздки та запиту на повернення коштів за квиток, Ви повинні враховувати, що згідно з умовами та тарифами, деякі перевізники можуть стягувати комісію вказану при бронюванні.

Дорогі друзі з кожним днем завдяки Вашим відгукам ми будемо ставати краще, і сподіваємося наш сервіс буде для Вас вірним другом і помічником при пошуку поїздки!!!