Створити поїздку

Як ми працюємо

Дорогий друг сайт AUTOIZI.COM пропонує зручний сервіс пошуку доступних квитків у будь-яку точку світу.

ТІЛЬКИ У НАС ВИ МОЖЕТЕ ЗНАЙТИ БЕЗКОШТОВНУ ПОЇЗДКУ, і купити квитки за найвигіднішими цінами лоукост компаній, або домовиться про приватну поїздку і, розділити з попутниками витрати на дорогу.

Придбавши квиток Ви приймаєте умови та політику конфіденційності сервісу AUTOIZI.COM та погоджуєтесь, що всю відповідальність за будь-які форс мажори ТОВ «АвтоІзі» переносить на перевізника який розміщує та здійснює цю поїздку. Купуючи квиток на рейсовий автобус на нашому сайті, в будь-яких наших представництвах, автобусних касах та інших точках продажу, будь-який квиток, який Ви придбали за допомогою AUTOIZI.COM, є дійсним на момент його пред'явлення в роздрукованому або в електронному вигляді, достатньо показати квиток водієві та пред'явити документи, що засвідчують особу.

Якщо Ви купили квиток і хочете від нього відмовитися, згідно умов купівлі та продажу квитків через онлайн сервіс AUTOIZI.COM, чинного договору та тарифів перевізника з Вас може бути утримана комісія, вказана при купівлі квитка самим перевізником, яка може НЕ ПОВЕРТАТИСЯ!

Для купівлі квитка скористайтеся пошуком, пройдіть верифікацію, забронюйте квиток та зробіть оплату на нашому сайті, після чого Ви отримаєте посилання в смс, на пошту та в особистий кабінет на електронний квиток, що підтверджує оплату та бронювання поїздки, надалі ви використовуєте його для пред'явлення водію при посадці.