Створити поїздку

Питання та відповіді

- Якщо квитком не скористався чи можна повернути кошти?

Повернення коштів можливе згідно умов та тарифів перевізника за умов оформлення заявки на повернення не раніше ніж за 24 години до початку рейсу, (можливо з Вас буде утримано комісію перевізником за понесені збитки).
Для скасування та відмови від поїздки , перейдіть в особистий кабінет на сайті AUTOIZI.COM та в розділі «Мої поїздки» натисніть кнопку «Скасувати».

- Як забронювати поїздку з водієм

 • 1. Заповніть профіль на сайті
 • 2. Здійсніть Пошук поїздки вказавши адресу відправлення, адресу призначення та бажану дату поїздки.
 • 3. Виберіть потрібну поїздку
 • 4. Для уточнення деталей поїздки, зв'яжіться з водієм через особисті повідомлення, а також перегляньте його/її профіль та перевірте відгуки та рейтинг.
 • 5. Здійсніть бронювання та сплатіть за подорож.
 • 6. Після підтвердження вашого бронювання, ви отримаєте підтвердження на ел.пошту та смс на мобільний номер.
  Заброньована поїздка також відобразиться у Ваших поїздках на сайті AUTOIZI.COM.

- Як я дізнаюся інформацію про подорож!

Інформація про поїздку, марку автобуса/авто, доступні сервіси та зручності, надана перевізником, відображається на нашому сайті при купівлі/броні квитка.
Після покупки квитка вам буде видно номер телефону перевізника, за яким можна уточнити додаткові деталі.

- Чи можлива поїздка з тваринами?

Плануючи поїздку з Вашим домашнім вихованцем, Ви повинні передбачити наявність переносної клітини та чистої питної води.
Перевізник залишає за собою право регулювати правила перевезення тварин на своїх автобусах, тому переконливе прохання перед поїздкою уточнити детальніше умови поїздки.

- Які умови перевезення багажу?

Детальну інформацію про умови перевезення багажу на автобусних рейсах або авто ви завжди можете уточнити у представника перевізника або водія.

- Маршрут та стоянки?

В інформації про автобусний рейс ми вказуємо той маршрут та пункти зупинок, які надає нам Перевізник.
Маршрут та зупиночні пункти регулює виключно Перевізник, а також регулює потенційні можливості посадки та висадки поза зоною фіксованих пунктів маршруту.

- Як я дізнаюся інформацію про авто/автобус?

Інформація про рейс/поїздку, марку автобуса/авто, доступні сервіси та зручності, надана перевізником/водієм, відображається на нашому сайті при купівлі/броні квитка. Після покупки квитка вам буде видно номер телефону перевізника/водія, яким можна уточнити додаткові деталі.
Після покупки квитка вам буде видно номер телефону перевізника/ водія, за яким можна уточнити додаткові деталі.

- Як виправити дані в квитку?

У нашому сервісі не передбачено редактора даних після купівлі квитка. Тому просимо уважно перевіряти всі дані про пасажира перед тим як здійснити оплату.
Якщо ж Ви виявили помилку, тоді радимо Вам подати заявку на повернення квитка та коштів і купити новий квиток. Перед оформленням повернення обов'язково перевірте умови, за яких Ви можете повернути квиток.
Важливо! Якщо у квитку є помилка, ми не можемо гарантувати вдалу посадку на рейс, оскільки перевізник залишає за собою право відмовити у поїздці.

- Якщо квитком не скористався чи можна повернути кошти?

Повернення коштів та квитка за будь-яких обставин можливе за умов оформлення заявки на повернення не раніше, ніж за 24 години до початку рейсу. Це можна зробити, перейшовши до особистого кабінету на сайті AUTOIZI.COM та у розділі «Мої поїздки» натиснути на кнопку «Скасувати».

- Після оплати не прийшов квиток, що робити?

Сповіщення та посилання на завантаження квитка відправляється покупцю на електронну пошту, на мобільний телефон та в особистому кабінеті на сайті AUTOIZI.COM.
Якщо лист або смс так і не знайшлися, обов'язково напишіть нам і ми надішлемо вам квитки ще раз.

- Як забронювати поїздку з водієм?

 • 1. Заповніть профіль на сайті
  Заповнений профіль дає можливість дізнатися вас краще потенційним водіям, коли ви подаєте бронювання поїздки. Рекомендуємо завантажити фото профілю та підтвердити особу, щоб підвищити рівень довіри!
 • 2. Пошук поїздки
  Щоб знайти поїздку, вкажіть адресу відправлення, адресу призначення та бажану дату поїздки. З пропозицій, що з'явилися, виберіть те, яке найбільше вам підходить. Для уточнення деталей поїздки, зв'яжіться з водієм через особисті повідомлення, а також перегляньте його/її профіль та перевірте відгуки та рейтинг.
  Якщо Вам не вдається знайти поїздку - змініть радіус видачі результатів, використовуйте фільтри пошуку або увімкніть повідомлення про нові подорожі.
 • 3. Здійсніть бронювання та сплатіть за подорож.
  Після підтвердження вашого бронювання, ви отримаєте підтвердження на ел.пошту та смс на мобільний номер.
  Заброньована поїздка також відобразиться у Ваших поїздках на сайті AUTOIZI.COM.

- Обговорюйте деталі поїздок з водієм тільки на порталі AUTOIZI.COM.

 • • Не надсилайте ваші контакти в повідомленнях до бронювання.
 • • Не переходьте за посиланнями, які ви отримуєте від інших користувачів.
 • • Якщо водій змінює умови поїздки (підвищує ціну, просить сплатити наперед, змінює транспорт або кількість пасажирів), обов'язково залиште скаргу в його профілі.